Најголема акција во Електрометал досега! Купон од 99 ден. со кој добивате до 60% попуст на повеќе од 200 производи за вашиот дом и 15% на се останато на сите локации во Македонија

Цена

99 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 534

 • Карпош 3 - ул. Манапо бр.3 (До Skopje City Mall)

  Одведи ме таму

  02 258 0806

 • Маџари - ул. Перо Наков бр.25

  Одведи ме таму

  02 258 0806

 • Moskovska 6a, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02 258 0806

 • Центар - Бул. Македонија (Јужен Булевар)

  Одведи ме таму

  02 258 0806

  026139544

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • до 60% попуст на повеќе од 200 производи за вашиот дом
 • 15% на сите останати производи во сите локации на Електрометал низ Македонија

* Во галерија можете да видите само дел од широкиот асортиман на производи на попуст

* Со секој купон, побарајте  HobbyCard картичка со која добивате 5% попуст на целиот асортиман во Електрометал за сите понатамошни купувања.

* Подигнувањето на производите се врши по принципот Прв Дојден - Прв Услужен поради производите со ограничени количини.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.11.2019 до 03.01.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигнувањето на производите се врши по принципот Прв Дојден - Прв Услужен
 • За вкупни нарачки до 1000 ден, потребно е да купите 1 купон
 • За нарачки над 1000 ден. еден купон важи за еден производ.
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Електрометал
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Со секој купон, побарајте бесплатна Hobby Card картичка со која добивате 5% попуст на целиот асортиман во Електрометал доживотно.
 • Сите производи за кои важи акцијата се обележани со соодветна Grouper Black Friday ознака во продавниците на Електрометал

Опис

70 Години традиција, доверба и квалитет!

Се за вашиот дом од реномирани производители и брендови.

Маркети со најголем избор и современи стандарди!

Со цел да ви овозможи поголемо задоволство и понапредно купувачко искуство според најсовремените светски стандарди, Електрометал од ноември 2014 година започна со нов концепт на работење. Новото ентериерно уредување во нашите изложбени салони и начинот на купување е само дел од промената со која сакаме да бидеме поблиски до вас. Кај нас можете најдете се што е потребно за опремување или освежување на вашиот дом и градина по најдостапни цени. Широкиот асортиман на производи брои преку 30.000, меѓу кои можете да одлучувате и помеѓу едни од најквалитетните светски брендови во своите индустриски гранки како: Hyundai Electronics, Lightning & Batteries, Kolo, Eti, Bosch, Tem, Legrand, Metalka, Majur, Soudal и многу други!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.