Уживање и релаксација во Пампорово (23-29.12.2019 и 28.01-29.02.2020)! До 50% попуст на ноќевање со појадок или појадок и вечера + користење на СПА центарот во Hotel Elitza Pamporovo

Цена од

1426 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2852 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1426 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање по избор за термин 23-29.12.2019 и 28.01-29.02.2020

Опции на понудата:

BB ноќевање + СПА 2,852 ден. (46 еур)
1,426 ден. (23 еур)
HB ноќевање + СПА 3,038 ден. (49 еур)
1,736 ден. (28 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Ноќевање согласно одбраната опција
 • Превоз до/од Гондолата
 • Користење на СПА (џакузи и сауна)
 • Користење на спортска сала (карамбол и пинг-понг)
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

*Понудата не е валидна за Новогодишните празници од 30.12 - 01.01.2020 год.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.12.2019 до 29.02.2020
 • За резервации испратете e-mail или обратете се директно во хотелот на телефон.
 • Потребно е пред купувањето да проверите дали има слободна соба за вашите посакувани дати и потоа да го купите купонот.
 • Предрезервацијата на собата, пред купување на купонот, трае неколку часа.
 • По купување на купонот испратете ги кодовите или целиот купон на маилот во кој сте комуницирале за резервацијата како доказ дека сте платиле.
 • Сместувањето е во стандард двокреветна соба
 • Понудата не е валидна за Новогодишните празници од 30.12 - 01.01.2020 год.
 • Потребно е да го однесете испечатен купонот при пристигнување.
 • Доплати:
 • За деца до 5,99 години сместувањето е бесплатно
 • За дете од 6 до 12 год. на дополнителен кревет се доплаќа 70% од вредноста на купонот
 • За дете над 12 год. или трето возрасно лице регуларно се купува купон
 • За единечно сместување се доплаќа 15€
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Слободни паркинг места до исполнување на слободните капацитети
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

HB програма:

 • Појадок на шведска маса или со сет-мени + кафе и чај
 • Вечера на шведска маса или сет мени зависно од бројот на гости кои ќе престојуваат + чаша вино или наливна пива

Сместување:

Елица Хотелот има 10 двокреветни соби со спална или одвоени кревети, бесплатен ТВ и безжичен интернет, бања, фен и балкон. 
7 апартмани за три лица: спална, кревет на спуштање, мини фрижидер, бесплатен ТВ и безжичен интернет ДВД или видео, бања, фен. 
3 двособни апартмани, спална, детска соба, бесплатен ТВ и безжичен интернет, бања, фен за коса. 
Централно греење. Хотелот располага и со детско креветче и столче за јадење. Во близина на хотелот е луксузна вила со 3 спални, со можност за екстра. кревет, секоја опремена со бања, фен и телевизија, целосно опремена кујна, трпезарија, дневна соба со камин, застаклена тераса, машина за перење, самостојно парно, телевизија, безжичен интернет и DVD.

Ресторани и барови:

Во ресторанот на хотелот Елица ќе бидете пријатно изненадени од квалитетното услуга, широк избор на безалкохолни и алкохолни пијалоци, храна од Родопската и Бугарската национална кујна.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.