10 ја следат оваа компанија


Парфем Emanuel Ungaro за него и за неа

1093 ден.

984 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

Emanuel Ungaro за НЕА 
Emanuel Ungaro за НЕГО

Мирисот на Emanuel Ungaro for Him cologne for Men by Emanuel Ungaro е минатогодишен новитет на куќата. Тој ослободува арома во букет споен од миризлива горчливост, дрвенаста нишка и сето тоа споено со зачинети тонови кои овозможуваат топла но сепак сензуална длабочина како одраз на карактерот на оној кој го носи овој мирис.. Навестува лесен цитрусен мирис кој буди лесни и природни чувства

 • Достапен во варијанта од: 30 мл, 50 мл и 100 мл

Мирисот Emanuel Ungaro for Her perfume for Women by Emanuel Ungaro е минатогодишен новитет на куќата. Тој ослободува арома во букет споен на мирисно слатко зеленило и омекнати тонови кои даваат свежина на оваа сензација од мирис. Навестува сензуална свежина на бело цвеќе и смирувачки но сепак егзотични чувства.

 • Достапен во варијанта од: 30 мл, 50 мл и 100 мл

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.