38% SENCOR Правосмукалка SVC 45BL + 2 години гаранција

4000 ден.

2490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Правосмукалка со сина боја
 • Моќност на моторот 1400 W
 • Моќ на усисавање 230 W
 • Ниво на бучавост <80 dB
 • Капацитет на кесата за отпад 1,5 l
 • 5 нивоа на филтрирање
 • Тежина: 3,6 кг
 • Должина на кабел 5 m (радиус на работење 7.5 m)
 • Заштита од прегревање
 • Папуча за усисавање
 • Додатоци за ќош и пајажина
 • Автоматско вовлекување на кабелот
 • Силиконски тркала
 • 2 години гаранција

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2020 до 14.03.2020

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.