11 ја следат оваа компанија


Енергетски шампон против опаѓање и нега на тенка и слаба коса

695 ден.

Шифра:

30472

Опис

Специјално создаден да одговори на потребите на тенката и слаба проретчена коса. Нежно ја чисти и се грижи за косата со ревитализирачко дејство на органскиот кофеин и богатиот со минерали екстракт на органски гоџи-бобинки. Екстрактот од органско гинко и органски банбус ѝ даваат мазност (свиленкаст изглед) и поголем волумен. Погоден за секојдневна употреба.

Количина: 250ml

КАРАКТЕРИСТИКИ

 • За тенка и слаба коса
 • Поттикнува микроциркулација и раст на косата
 • Го намалува опаѓањето на косата
 • Го зајакнува коренот на косата
 • Дава мазност (свиленкаст изглед) и поголем волумен
 • Погоден за секојдневна употреба
 • Амбалажа направена од рециклирана пластика

СОСТАВ

 • органски кофеин - Кофеинот ефикасно ги неутрализира слободните радикали, ја измазнува кожата, обезбедува хидратација и ја прави кожата помека. Во шампоните, кофеинот го стимулира растот на косата. Исто така, тој ја зголемува и енергијата.
 • органски гоџи-бобинки - Во Кина гоџи бобинките се интегрален дел од традиционалната медицина веќе 3.000 години, a многу се ценети поради нивните стимулирачки и регенеративни способности. Гоџи бобинките се богати со витамини и минерали, како железо, магнезиум и калциум и ги штитат клетките преку високото ниво на антиоксиданси кои исто така ги содржат

Детали за испорака

​​​​​​Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 700 денари.
 • За нарачки под 700 денари се доплаќа 120 денари
 • Време потребно за достава: 2-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 288 504
 • Види ја продавницата на "Logona" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

​​​​​​​Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "LOGONA"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.