53% попуст на мултифункционален третман за лице со Led Laser Light маска во Energi Studio во вредност од 950 ден. по цена од 450 ден.

Вредност

950 ден.

Попуст

53%

Заштеда

500 ден.

Купени: 7

 • ул. Методија Шаторов Шарло (карши црквата св. Илија)

  Одведи ме таму

  02 2464 222, 070 791 243

Добивате

Мултифункционален третман за лице со Led Laser Light маска 

 • чистење на лице со млеко, тоник и обезмастувач 
 • ензимски пилинг
 • Led Laser Light therapy маска 
 • серум за длабинска хидратација на лице и предолот околу очи
 • завршна заштитна крема според типот на кожата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.03.2019 до 30.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Мултифункционален третман за лице со Led Laser Light маска

LED Laser Light маска е одлична нова терапија за ревитализација на кожата како и лекување на кожа со акни, намалување на црвенилото и воспаление. Тоа е безболен, неинвазивен, смирувачки и подмладувачки третман на кожата, кој ќе помогне во лекувањето на појавите на акни, брчки и пост воспалителни лузни со користење на различни LED светла во боја.

Терапијата со диоди кои емитуваат светлина (ЛЕД) е постапка за третман која е широко употребувана за лекување на различни состојби на кожата. За разлика од ласерската терапија која користи светлосни бранови со висока енергија, LED светлосната терапија е нежна и безбедна. ЛЕД светлото е докажано за подобрување на здравјето на кожата, како што се намалување на појавата на брчки и темни дамки. Исто така, може да биде корисно во лекувањето на активни акни и остатоци од лузни од акни. ЛЕД терапијата е исто така добра за подобрување на нерамниот тон на кожата, намалување на големината на порите на кожата и подобрување на финост на кожата, како и подмладување и осветлување на кожата.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.