51% попуст на Neuro Sensitive ревитализирачки третман за сува или чувствителна кожа во Energi Studio во вредност од 1800 ден. по цена од 890 ден.

Вредност

1800 ден.

Попуст

51%

Заштеда

910 ден.

Купени: 3

 • ул. Методија Шаторов Шарло (карши црквата св. Илија)

  Одведи ме таму

  02 2464 222, 070 791 243

Добивате

Neuro - Sensitive ревитализирачки третман за сува или чувствителна кожа

 • Чистење на лице со млеко, тоник и одмастувач 
 • Clean - up пена за чистење
 • Ензимски пилинг
 • Масажа на лице со природно есенцијално масло
 • Neuro - Sensitive SOS маска за лице
 • Серум за хидратација
 • Neuro - Sensitive заштитна крема
 • Neuro - Sensitive ублажувачка крема за пределот околу очите

*Времетраење: 60 минути

*Третманот се изведува со професионална козметика од брендот Afrodita

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.03.2019 до 30.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Неурокозметичка терапија или анти стрес нега за сите типови осетлива кожа е третман кој започнува со чистење на осетливата кожа, потоа масажа и нега на кожата со маска соодветна на типот на кожата како и завршна нега со што се комплетира третманот. Neuro - Sensitive производите се погодни за секоја возраст, за сите видови на кожа. Особено се препорачува за секого со прекумерно реактивна и чувствителна кожа. За време на професионалниот третман, по дијагностицирање на видот на кожата и можните проблеми, професионалниот персонал на Energi Studio подготвуваат козметичка нега која е наменета за особено чувствителна кожа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.