12 ја следат оваа компанија


Energy & Memory (90 таблети)

1195 ден.

Шифра:

CB0001

Опис

Мултивитамини за повозрасни Ви недостасува енергија? Имате слаба концентрација? Energy & Memory е комплексен додаток во исхраната кој содржи природен кофеин од гуарана, лецитин, витамини и минерали. Дозирање: 1-3 таблети дневно со оброк или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 90 СОСТАВ: 200 мг Холин, 100 мг Гуарана, 100 мг Лецитин, 60 мг Витамин Ц, 10 мг Витамин Е, 50 мг Магнезиум, 5 мг Цинк, 20 мцг Селен ВНИМАНИЕ! Производот не се препорачува за лица кои страдаат од чир на желудник и дванаесетпалачно црево, лица со покачен крвен притисок, аритмија, хипертиреидоза, бремени жени, доилки и деца под 14 години! Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.