85% попуст на целосен online Self Study курс за англиски јазик во времетраење од 9 месеци од Cambridge Institute во вредност од 18 600 ден. (300 Eur) по цена од 2790 ден. (45 Eur)

РАСПРОДАДЕНО

85% попуст на целосен online Self Study курс за англиски јазик во времетраење од 9 месеци од Cambridge Institute во вредност од 18 600 ден. (300 Eur) по цена од 2790 ден. (45 Eur)

Цена

2,790 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

18,600 ден.

Попуст

85%

Заштеда

15,810 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Добивате

Целосен online Self Study курс за англиски јазик 

 • Времетраење на курсот е 9 месеци - нема ограничување на пристап до курсевите.
 • Отворен пристап до сите нивоа (степени) на англиски јазик:  A1.I, A1.II, A1.III, A2.I, A2.II, A2.III, B1.I, B1.II, B1.III, B2.I, B2.II, B2.III, CI, C1.II, C1.III, C2
 • Со курсот можете да започнете на една од следниве дати по избор: 19.12.2018, 10.01.2019 или 24.01.2019
 • Потребно е три дена претходно да направите регистрација на 16.12.2018, 07.01.2019 или 21.01.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.12.2018 до 31.01.2019
 • Со курсот можете да започнете на една од следниве дати по избор: 19.12.2018, 10.01.2019 или 24.01.2019
 • Потребно е три дена претходно да направите регистрација на 16.12.2018, 07.01.2019 или 21.01.2019
 • Откако ќе го купите купонот морате да ја комплетирате формата за регистрација на следниот линк: РЕГИСТРАЦИЈА
 • Курсот се изведува online, и е во максимум времетраење од 9 месеци од почетокот на курсот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот не може да се смени за курс од друг јазик и може да се користи само еднаш.
 • Лимит: 1 купон за себе + повеќе за пријатели.
 • Важи за лица над 14 години.
 • На денот кога ќе започне курсот, сите регистрирани студенти ќе добијат e-mail од Cambridge Institute со цел да им се даде упатство за пристап до платформата.
 • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа 9 eur (сертификатот го добивате во електронска верзија по e-mail)
 • Повеќе информации на e-mail: m.gutierrez@institutocambridge.org

Опис

Ќе имате пристап до сите нивоа од почетнo (А1) до најнапреднo (С2), до крајот на договореното време (9 месеци). Единствено ограничување е времето (9 месеци)

Платформата е отворена и достапна за учениците 24 часа на ден, 365 дена во годината во текот на 9 месеци.

Програмата вклучува:

 • Пред тест за да го одредите степенот на знаење. Се спроведува пред почетокот на курсот и служи за да му овозможи на ученикот да го определи своето ниво на познавање
 • Материјал за учење. Онлајн курсевите се изведуваат преку различни дигитални платформи, овозможувајќи им на учениците да добијат пристап до содржините преку каква било поддршка: компјутер, мобилен телефон, таблет итн., со што се олеснува пристапот до целата нивна обука од било каде.
 • Содржина на курсот. Можете да учите насекаде, во секое време од нивото A1 до C2. Ќе имате неограничен пристап до 9 месеци до целиот материјал.

Во текот на курсот се разгледуваат три јазични вештини: усно разбирање, употреба на јазикот и пишување. Соджината на секој модул нуди различни теми, чија комплексност е зголемена во зависност од нивото на англискиот јазик на ученикот.

Платформата има оригинални текстови и аудио, креирани од страна на наставниот тим на Кембриџ Институтот со цел да го олеснат учењето. Покрај тоа, секој курс нуди различни видови на вежби, главно прашања со опции за избирање, кои автоматски се корегираат од системот и студентот може веднаш да ги потврди точните одговори.

За разлика од општиот курс по англиски јазик, меѓу неговите придобивки не е и онлајн поддршката од тутор или ментор за пишување на есеи или аудио снимање или онлајн чат.

Зошто Cambridge Institute?

Заснован на нашето искуство, методологија и содржина курсот гарантира успех за студентот. Нашата платформа за онлајн изучување е многу динамична и може да се идентификува со индивидуалните потреби на секој од клиентите. Со таа филозофија, нашиот институт сега е водач во овој сектор, и работи секојдневно со цел да продолжи да ја задржи оваа позиција и во иднина, заслужувајќи ја почитта и довербата кај студентите. Нудиме големо портфолио на услуги поврзани со изучување на јазици, секојдневна употреба и професионална употреба. Посветени сме на создавање на активно учество на нашите студенти и балансиран развој на основните вештини за секој јазик: слушање, говорење, читање и пишување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ