Дестинација Македонија! 21% попуст на велешка пита пастрмајлија во Ресторан Епицентрум-Велес

img

Цена

159 ден.

Вредност

200 ден.

Попуст

21%

Заштеда

41 ден.

Купени: 3

 • Epicentrum-Veles, 8 September, Veles, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 231 303; 078 263 686

Добивате

Велешка пита пастрмајлија 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.10.2019 до 06.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Со купување на купонот добивате и бесплатно користење на игротеката за деца до 12 година

Опис

Ресторанот Епицентрум е место каде што можете да го пробате вистинскиот вкус на храната, а воедно да уживате во прекрасниот амбиент. Исто така, Епицентрум ви нуди игротека за вашите деца каде можат да се забавуваат и уживаат.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.