Дестинација Македонија! 20% попуст на ноќевање во Епицентрум + посета на винарија Тристо + дегустација на вината Шардоне и Каберне + велешка пита пастрмајлија во близина на Велешко Езеро во вредност од 1800 ден. по цена од 1440 ден.

Цена

1440 ден.

Вредност

1800 ден.

Попуст

20%

Заштеда

360 ден.

 • Epicentrum-Veles, 8 September, Veles, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 231 303; 078 263 686

Добивате

Понудата е за едно лице за едно ноќевање во Епицентрум, кое вклучува:

 • Посета на винарија Тристо 
 • Дегустација на вината Шардоне и Каберне во количина од 0,75л. по лице
 • Велешка пита пастрмајлија во близина на Велешко Езеро

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.10.2019 до 06.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Може да се користат и велосипеди до винаријата и за турата околу езерото (taxi превоз чини околу 200 денари)
 • Понудата важи само за лица над 18 години
 • Посета на винарија се прави за групи од минимум 6 лица

Опис

Епицентрум-Велес располага со ново опремени соби, ви нуди амбиент,  комоција и удобност.

Винаријата „Тристо“ нуди организирано разгледување на подрумите, како и дегустација на вината во пријатно опремена и софистицирана сала за дегустација, каде што нашиот тим на експерти ќе Ви помогне да ги отстраните сите дилеми, несигурности и забуни кои се јавуваат при избор на едно вино.
Добра е за корпоративни забави, тим билдинг и друштва. Има озвучување и микрофон за караоке, а амбиентот е со резбано дрво, камин и сончева веранда и преубав поглед кон лозјата.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.