Предизвик за умот и одлична забава за целото друштво! 30% попуст на едночасовна интерактивна логичка игра по избор во реален простор и време во The Cube Escape room

Цена од

1950 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2800 ден.

Попуст

30%

Заштеда

850 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 13 | Остануваат: 67

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075374330

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Escape Room Lost Symphony за 6 лица 3,600 ден. 2,530 ден.
Еscape Room Pirates за 4 лица 2,800 ден. 1,950 ден.
Escape Room Harry Potter за 4 лица 2,800 ден. 1,950 ден.
Escape Room Coming Home за 4 лица 2,800 ден. 1,950 ден.

Интерактивна логичка игра Lost Symphony

 • Времетраење: 60 минути
 • Број на членови: за 6 лица 
 • Стимулира: адреналин, логичко размислување и возбуда
 • Ниво на тежина: 5
 • Локација: City Moll кат 2

Интерактивна логичка игра Pirates 

 • Времетраење: 60 минути
 • Број на членови: за 4 лица 
 • Стимулира: адреналин, логичко размислување и возбуда
 • Ниво на тежина: 4
 • Локација: City Moll кат 2

Интерактивна логичка игра Harry Potter 

 • Времетраење: 60 минути
 • Број на членови: за 4 лица 
 • Стимулира: адреналин, логичко размислување и возбуда
 • Ниво на тежина: 5
 • Локација: City Moll кат 2

Интерактивна логичка игра Coming Home

 • Времетраење: 60 минути
 • Број на членови: за 4 лица 
 • Стимулира: адреналин, логичко размислување и возбуда
 • Ниво на тежина: 4
 • Локација: City Moll кат 2

*Подетално за игрите може да прочитате на овој ЛИНК 

*Понудата не важи за родендени

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2023 до 30.11.2023
 • Понудата се однесува за закуп на термин, без разлика на бројот на играчи (максимум 6 играчи)
 • Задолжителна е резервација на термин на линкот ТУКА, во коментар пишете ги купон кодот и пин кодот
 • Купонот може да се користи од Понеделник до Недела
 • Понудата не важи за родендени
 • Еscape room Coming Home, Pirates, Lost Symphony и Harry Potter се во City Moll кат 2
 • За да ја потврдите вашата резервација потребно е да го испратите купонот на [email protected]
 • Доколку не го искористите купонот во закажаниот термин без навремено откажување или презакажување, купонот пропаѓа и средствата не можат да бидат рефундирани.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.