Тим билдинг кампања: #ЗајакниГоТимот со Escape Room Cube [адреналин, логичко размислување, возбуда]! 35% попуст на едночасовна интерактивна логичка игра Escape room во реален простор и време

РАСПРОДАДЕНО

Тим билдинг кампања: #ЗајакниГоТимот со Escape Room Cube [адреналин, логичко размислување, возбуда]! 35% попуст на едночасовна интерактивна логичка игра Escape room во реален простор и време

Цена

1,300 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,000 ден.

Попуст

35%

Заштеда

700 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 41 | Остануваат : 0

 • улица Адолф Циборовски 6а, Центар, Skopje, Macedonia (FYROM)

 • 072 260 041; 072 266 672

 • [email protected]

Добивате

Тимска активност> Escape room

Вкучено:

 • Escape Room Saw, цена: 2000 ден. 1300 ден.
 • Escape Room Indiana Jones, цена: 2400 ден. 1560 ден.

Времетраење: 1 час
Број на членови: од 2 до 5 за Escape Room Saw; од 2 до 6 за Indiana Jones
Стимулира: адреналин, логичко размислување и возбуда


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.08.2018 до 15.10.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата се однесува за закуп на термин, без разлика на бројот на играчи (максимум 6 играчи).
 • Escape Room Saw важи за 2 до 5, а Indiana Jones од 2 до 6
 • Задолжителна е резервација на термин на линкот ТУКА
 • Купонот може да се користи од Понеделник до Сабота
 • За да ја потврдите вашата резервација потребно е да го испратите купонот на [email protected]
 • Доколку не го искористите купонот во закажаниот термин без навремено откажување или презакажување, купонот пропаѓа и средствата не можат да бидат рефундирани.

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на [email protected]
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на [email protected]
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Оваа зделка е дел од кампањата #ЗајакниГоТимот.

Прочитај повеќе за кампањата во блог постот.

---------------------------------------------------------------------

Како придонесува за тимот?

Escape Room - можеби највозбудливата тимска игра некогаш создадена! Спреми се за максимално адреналинско искуство каде мозокот ќе работи со полна пареа додека тимски ќе правите се за да ја решите загатката и да излезете од собата пред да измине 60тата минута. За најхрабрите и без страв од доза на хорор ја препорачуваме escape Room Saw, додека за поавантуристилки настроените кои се во потрага по скриено скапоцено богатство, одличен избор е Indiana Jones! Не постои сомнеж дека ќе се навлечете на оваа игра и се надеваме ќе ви прерасне во традиција и долгогодишна тимска активност. Разбудете го борецот во себе, вклучете го мозокот до максимум, наоружајте се со голема концентрација, внимание и тимска работа, затоа што впрочем овие карактеристики ќе ви бидат потребни не само за да ги решите загатките и да бидете победници, туку и за вашиот понатамошен професионален развој! Покажете го својот потенцијал и останете запомнети како "the brains" во вашиот тим! :) 

Како функционира? 

Escape room Saw

Ти си во група "жртви" кои се заглавиле во соба полна со смртоносни стапки поставени од сериски убиец. Тој верува дека вие не заслужувате да го живеете животот што го живеете. Единствениот начин да се спасите е да докажете дека заслужувате втора шанса. Во вашите напори за излез ке ги запознаете вашите примитивни инстикти за преживување. Вашата задача е да ги решите сите загатки кои што убиецот ке ги постави за да не можете да избегате. Дали ќе успеете во спротивното?

Escape room Indiana Jones

Според легендата, светите камења беа дадени на Санкара од Хинду богот Шива. Овие камења го содржат најубавиот дијамант внатре, кој може да бидне откриен само ако камењата се споени заедно. Многу истражувачи пробале да ги откријат но ниту една експедиција не се вратила назад од планината Калиса. Сега е твој ред и ти имаш нешто корисно: забелешките и клучевите кои што најголемиот истражувач ги оставил! Дали можеш да ги собереш камењата и да го скршиш светото пророштво на Шива, пред да ги сретнеш судбините на претходните истражувачи?

 

 

Здраво, би сакал да прашам дали овој купон важи и за Dexter собата, бидејќи ја има по сликите, но ја нема наведено во текстот? Благодарам, Горјан

Член на Grouper од: 15-02-2011
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.