10 ја следат оваа компанија


- 8%

Esse Caffe S.12 Sistema кафемат на капсули

7200 ден.

6600 ден.

  • Vero Center Mall, Skopje, North Macedonia

    Одведи ме таму

    075 304 001

    coffeeclubmk@gmail.com

Опис

Благодарение на стилот на GIUGIARO DESIGN, машината S.12 има лесна и модерна форма, а нејзината мала големина значи дека може да се постави насекаде. Оваа технологија ги исполнува сите основни упатства за подобрување на екстракцијата на кафе. Тој е лесен за корисниците, така што секој во секое време може да подготви одличен италијански еспресо.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Премиум брендови на кафиња. Тука ќе можете да најдете кафе во зрно, капсули или подс/есе. Комплетен избор на кафемати и мелници за домашна или канцелариска работа. Не ги заборавајте нашите бариста додатоци и блогoт наменет за вистинските љубители на доброто еспресо.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.