46 ја следат оваа компанија


- 12%

eSTAR таблет со тематска маска по избор + 2 години гаранција

5000 ден.

4390 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

eSTAR GEMINI IPS 8"

 • Cortex-A7 Quad Core 1.2GHz
 • RAM: 512MB
 • ROM: 8GB
 • WiFi/BT
 • Камера: 4.0MP/0.3MP
 • Android 5.1

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.