14 ја следат оваа компанија


Најпознатата колекција на Estee Lauder Advanced Night Repair Recovery Complex II

3100 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис


**Со купени 2 производи од брендот Estee Lauder, од кои едниот е за нега на кожа, добивате подарок изненадување**

 • Ја максимизира моќта на природно обновување на кожата вотекот на ноќта со ексклузивната ChronoluxCB технологија. 
 •  Идеално за првите знаци на стареење, видлива превенција на стареењето, против сувост и дехидрирација, мимични линии и брчки, уморна кожа и без сјај
 •  Без парфеми
 •  Производот е достапен во 20ml, 30ml и 50ml и во сет 

Сет Repair + Renew For For Radiant - Looking Skin

Откријте ја таргетираната нега на кожа за драматично да го намалите изгледот на линиите и брчките и да го вратите сјајот и свежината на кожата. Овие формули со високи перформанси делуваат заедно за да се обезбедат видливи резултати и  придобивки за вашата кожа. 

 • Сетот содржи: Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II (30 ml)/Серум за лице 30мл, Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex Synchronized Recovery (5 ml)/Серум за околу очи 5мл, Revitalizing Supreme+ Global Anti-Aging Cell Power Crème (15 ml)/Крем за лице 15мл
 •  Употреба: Нанесете го Apply Advanced Night Repair наутро и навечер пред кремот за лице и Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex кремот околу очите. Потоа нанесете Revitalizing Supreme+ крем на исчистена кожа по серумот

S.O.S. Skincare Repair + Glow Essentials сетот содржи:

 • Advanced Night Micro Cleansing Foam 30ml/ Пена за чистење
 • Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II 7ml/Серум за лице
 • Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate 5ml/Концентрат за лице
 • Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex Synchronized Recovery 5ml/Концентрат за околу очи

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • За нарачки под 2000 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.