7 ја следат оваа компанија


- 20%

Estee Lauder Blockbuster Сет

9390 ден.

7512 ден.

Остануваат:

5

Шифра:

EL53982
 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

ЕКСКЛУЗИВНО Blockbuster сетот на Estee Lauder, со 20% попуст само на Орбико online!

Сетот ги содржи најпродаваните производи спакувани во ексклузивен висококвалитетен црвен куфер:

 • Advanced Night Repair Serum, 30ml - најпродаваниот серум за лице
 • Advanced Night Repair Eye Cream, 5ml - најпродаваниот крем за околу очи
 • Revitalizing Supreme+ Cream, 7ml - крем за хидратација на кожата
 • Gentle Eye Makeup Remover, 100ml - отстранувач на шминка
 • Sumptuous Extreme Mascara, 8ml - најпродаваната маскара
 • Pure Color Envy - 420 Rebellious Rose кармин, 3.5g
 • Pure Color Envy - 130 Intense Nude кармин, 3.5g
 • Pure Color Envy - 333 Persuasive кармин, 3.5g
 • Pure Color Envy - 110 Discreet Nude сјај за усни, 2.7ml
 • Pure Color Envy палети - Сенки за очи 9 x 0.4g и руменило, 2g - 2 палети со различни нијанси

**Со купени 2 производи од брендот Estee Lauder, од кои едниот е за нега на кожа, добивате подарок несесер со 6 производи во travel size пакување**

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.