7 ја следат оваа компанија


Estee Lauder Perfectionist CP+R Wrinkle Lifting/Firming Serum

6590 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
Катeгории:

 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

**Со купени 2 производи од брендот Estee Lauder, од кои едниот е за нега на кожа, добивате подарок несесер со 6 производи во travel size пакување**

Најефективниот серум за борба против брчки на Estee Lauder. Драматично го намалува и измазнува изгледот на линиите и брчките. Контурите на лицето се тонирани и цврсто дефинирани, а кожата ja остава помазна, посвежа и со младешки изглед. 

Достапен во 30ml и 50ml и во сет

Perfectionist [Cp+R] Lift and Firm Сет

 • Perfectionist [Cp+R] Wrinkle Lifting/Firming Serum 50 ml /Серум 
 • Resilience Lift Firming/Sculpting Creme SPF 15 15 ml/Крем за лице
 • Resilience Lift Firming/Sculpting Eye Creme 5 ml /Крем за околу очи
 • Advanced Night Micro Cleansing Foam 30 ml /Пена за чистење на лице

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.