Одмор во Геракини, Халкидики (11.05-10.06.2023)! 30% попуст на ноќевање или ноќевање со појадок во сместување и термин по избор во Estelle Hotel

Цена од

3212 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4588 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1376 ден.

Преостанато време

 • Yerakini 631 00, Greece

  Одведи ме таму

  +3023710 53314

  [email protected]

Добивате

Понудата е за едно ноќевање за наем на апартман по избор

Опции на понудата:

RO ноќевање во Double Room (11.05-31.05.2023) (капацитет за 2 лица) 4,216 ден. (68 еур)
2,951 ден. (48 еур)
RO ноќевање во Triple Room (11.05-31.05.2023) (капацитет за 3 лица) 4,650 ден. (75 еур)
3,255 ден. (53 еур)
RO ноќевање во Quadruple Room (11.05-31.05.2023) (капацитет за 4 лица) 5,084 ден. (82 еур)
3,559 ден. (57 еур)
RO ноќевање во Double Room (01.06-10.06.2023) (капацитет за 2 лица) 4,588 ден. (74 еур)
3,212 ден. (52 еур)
RO ноќевање во Triple Room (01.06-10.06.2023) (капацитет за 3 лица) 5,022 ден. (81 еур)
3,515 ден. (57 еур)
RO ноќевање во Quadruple Room (01.06-10.06.2023) (капацитет за 4 лица) 5,456 ден. (88 еур)
3,819 ден. (62 еур)

Понудата е за едно ноќевање за наем на апартман по избор

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.05.2023 до 10.06.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.