47% попуст на фасетка за естетско средување на заб (промена на забот во посакувана форма и боја) со најнова технологија на нано порцелан од јапонско потекло во ПЗУ Д-р Грижу во вредност од 3000 дeн. по цена од 1390 ден.

Цена

1590 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

47%

Заштеда

1410 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Костурски херои бр. 2б (старо: ул. 29ти ноември)

  Одведи ме таму

  070 677 920

Добивате

Фасетка за естетско средување на заб (промена на забот во посакувана форма и боја) со најнова технологија на нано порцелан од јапонско потекло

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.05.2023 до 31.10.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Работно време: пон-пет (08:00 до 13:00 часот и од 17:00 до 20:00 часот)
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Совршена естетика без стругање и болка, со промена на боја и форма на заб со најнова технологија на нано порцелан од јапонско потекло со отпорност на киселини обезбедува максимална издржливост на абразија со способност за самополирање и транспарентност. 

Корегирајте ја насмевката онака како што посакувате. Со најновиот безболен процес и најнова технологија, вашите заби ќе ја имаат формата и бојата за која отсекогаш сте посакувале. Се работи без препарација (стружење на забот) со високо квалитетни порцелански фасетки. Вашата насмевка заслужува идеален изглед.

Oрдинацијата нуди и други услуги:

 • сите видови на пломби, меѓу кои и најсовремени порцелански пломби
 • изработка на сите видови коронки, мостови и протези
 • превенција на кариес кај деца
 • систематски контролни прегледи кај возрасни и деца
 • белеење на заби без ласер со метода што го очистува забното ткиво со специјални средства за избелување на забите.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.