2 ја следат оваа компанија


Етно мотив масло на дрво 0/1

850 ден.

Преостанато време

Опис

  • Техника: масло
  • Дрвена рамка
  • Подлога: дрво
  • Димензии: 23 x 21 x 20 mm

* Доколку сакате промена на боја и формат контактирајте не ОВДЕ или во делот коментар при нарачка

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.