БИЗНИС РАСТ СО Е-ТРГОВИЈА (25.10.2019)! 25% попуст на влезница за втората конференција за е-трговија во Македонија во Хотел DoubleTree by Hilton, Скопје под организација на АЕТМ во вредност од 7998 ден. по цена од 5998 ден.

Цена

5998 ден.

Вредност

7998 ден.

Попуст

25%

Заштеда

2000 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

| Остануваат: 10

 • Ул. Лермонтова 3/6 Скопје

  Одведи ме таму

  078 584 448

  info@ecommerce.mk

Добивате

Една влезница за втората конференција за е-трговија во Македонија на тема: БИЗНИС РАСТ СО Е-ТРГОВИЈА

 • Датум: 25.10.2019
 • Локација: Хотел DoubleTree by Hilton, Скопје

Како да се регистрирате?

За да се регистрирате и да ја добиете влезницата потребно е да ги следите чекорите:

 • Кликнете ТУКА и одете на Купи карта
 • Внесете го купонот кодот во полето за код (по внесување цената ќе изнесува 0 ден.)
 • Пополнете ги информациите за учесникот
 • Продолжете кон плаќање за да ја комплетирате нарачката

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.10.2019 до 23.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот задолжителна е регистрација ТУКА 
 • За дополнителни информации во врска со конференцијата обратете се на viktor@ecommerce.mk

Опис

Темата на овогодинешната конференција е „Бизнис раст со е-трговија“. Поттикната од потребите, предизвиците и целите на сегашните и идните е-трговци на пазарот, втората конференција за е-трговија ќе биде со фокус на бизнис растот, кој може да биде забрзан со соодветен менаџмент на е-трговијата како значаен канал за продажба. Главниот фокус ќе биде на „новиот потрошувач“ и последните алатки со кои се стигнува до тој потрошувач, а кои постојано се менуваат. Е-трговијата навистина може да биде главниот фактор за бизнис раст и може да ги достигне и надмине очекувањата на менаџерите, но само со вистинска реализација. Со ова на ум и со цел надминување на очекувањата на учесниците на конференцијата, можете да сметате на висококвалитен настан со домашни и странски говорници кои имаат огромно искуство во нивните домени. Агендата ќе биде поделена на презентации, панел дискусии, “fireside” разговори и други активности.

Повеќе информации за конференцијата ТУКА

За Асоцијацијата за е-трговија на Македонија:

Асоцијацијата за е-трговијата на Македонија е првата и единствена асоцијација која цели кон инклузивна е-трговија. Нашата мисија е да создадеме иднина за е-трговски развој и успех на земјата. Асоцијацијата за е-трговија на Македонија има за цел да ги поддржи интересите на компаниите за е-трговија, да придонесе кон проширување на знаењето за е-трговија и негово проширување вклучувајќи ги поврзаните услуги и технологии, и да ги намали и елиминира бариерите кои го ограничуваат растот и развојот на индустријата. Веруваме дека иднината за подобра Македонија лежи во дигитална Македонија и паметно општество, а е-трговијата е интегрален дел од таквото општество.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.