Најголема пролетна акција во Euroasia! Купон од 19 ден. со кој добивате дополнителен 20% попуст на веќе намалените цени до 70% на целиот асортиман

Цена

19 ден.

Преостанато време

Купени: 430

 • ГТЦ (прв кат)

  Одведи ме таму

  02 3136 150

 • ЕЛПП (ГТЦ приземје до Анхоч)

  Одведи ме таму

  02 3136 150

Добивате

Купон од 19 ден. со кој добивате:

 • Дополнителен 20% попуст на веќе намалените цени до 70% 

*Попустот се пресметува за минимална сметка од 1200 ден. 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.04.2021 до 15.05.2021
 • Попустот се пресметува за минимална сметка од 1200 ден. 
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Euroasia постои од далечната 1996 година - бренд кој на пазарот е веќе добро познат по својот врвен квалитет. 
Нуди широк асортиман вклучувајќи повеќе светски брендови, облека, накит и обувки за сите пригоди и возрасти. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.