30% попуст на лустер OL 3195 од брендот ONLIGHT + 1 година гаранција + бесплатна достава од Electro.mk во вредност од 7000 ден. по цена од 4900 ден.

РАСПРОДАДЕНО

30% попуст на лустер OL 3195 од брендот ONLIGHT + 1 година гаранција + бесплатна достава од Electro.mk во вредност од 7000 ден. по цена од 4900 ден.

Цена

4,900 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

7,000 ден.

Попуст

30%

Заштеда

2,100 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • Ул. Никола Карев (Пластичарската улица)

 • 070 911114

 • eurohomeltd@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 19:00 Саб: 08:00 - 19:00Нед: 08:00 - 17:00

Добивате

Лустер OL 3195

 • 1 година гаранција
 • бесплатна достава

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.06.2018 до 15.08.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете директно од компанијата или да ви биде доставен
 • Бесплатна достава!
 • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да ја контактирате компанијата на 070 911 114

Опис

Електро.мк е водечка компанија во Македонија, со најголема малопродажна продавница за електроника. 

Брендови кои ги нуди: Horoz Electric, VIKO by Panasonic, Panasonic, Onlight, Oktay, Visivo...

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.