56% попуст на доплер на периферни крвни садови или дијагностика на периферна артериска болест во ПЗУ Euroitalia Hospital

Цена од

790 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1800 ден.

Попуст

56%

Заштеда

1010 ден.

Купени: 24

Добивате

Опции на понудата:

Доплер на периферни крвни садови 1,800 ден. 790 ден.
Дијагностика на периферна артериска болест 2,000 ден. 890 ден.

 Доплер на периферни крвни садови

 • Анамнеза
 • Доплер дијагностика на венски крвни садови на раце и нозе
 • Упатување на понатамошно испитување
 • Препорака за терапија

*Прегледите ги извршува Д-р Сузана Мијовска

Дијагностика на периферна артериска болест 

 • Анамнеза
 • Васкуларен преглед со доплер – дијагностика на артериски крвни садови на раце и нозе
 • Препорака за терапија

*Прегледите ги извршува Д-р Еди Стерјо

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.10.2019 до 15.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Во Одделот за дијагностика на ПЗУ Еуроиталиа функционира амбуланта за Интерна медицина во која секојдневно се изведуваат прегледи од доменот на интерната медицина.

Интерната медицина е една од базичните гранки на медицината која има за цел превенција, дијагнстика и третирање на болести кај адултната популација. Нашата специјалистичка интернистичка ординација е опермен а со комплетна модерна апаратура и ви ги нуди следните услуги

 • ЕКГ на срце 
 • 24-часовен ЕКГ  холтер мониторинг,
 • 24 часовен притисочен  холтер мониторинг
 • Спирометрија 
 • Коронарен стрес тест
 • Комплетен  интернистички преглед
 • Комплетен кардиолошки преглед
 • Ехо колор доплер на крвни садови на нозе и раце
 • Ултразвучен преглед-Ехо на тироидеа
 • Одредување на комплетен тироиден статус
 • Дијагностика и лекување на болестите на тироидната жлезда
 • Консултации и третман за шеќерна болест и метаболен синдром
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.