За безгрижно лето и сигурен дом! Со купон од 89 ден. добивате 30% попуст на годишна онлајн полиса за станбено осигурување за сите пакети на ДОМИ КОМПЛЕТ од Еуролинк осигурување

Цена

89 ден.

Купени: 20

Добивате

30% попуст на годишна полиса за станбено осигурување - ДОМИ КОМПЛЕТ ОНЛАЈН за сите пакети: 

 • СТАНДАРД
 • КОМФОР
 • МЕГА

Во пакетите е вклучено: 

 • Осигурување на градежен објект, покуќнина и техничка опрема
 • Осигурување од несреќен случај на членовите на семејството со пакетите Комфор и Мега
 • Патничко осигурување за членовите на семејството: за 2 лица (по пакет Комфор), за 4 лица (по пакет Мега)

*Пример: за стан со површина од 60м2 годишната премија/цена на Доми Комплет полиса е:

 • СТАНДАРД пакет - редовна цена: 2416 ден. цена со Grouper купон: 1691 ден.
 • КОМФОР пакет - редовна цена:  3364 ден. цена со Grouper купон: 2355 ден.
 • МЕГА пакет - редовна цена: 5045 ден. цена со Grouper купон: 3532 ден.

*Цената за вашиот ДОМИ КОМПЛЕТ пакет пресметајте ја ТУКА

*Купонот важи само за онлајн купување на станбено осигурување 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.07.2019 до 10.09.2019
 • Откако ќе го купите купонот, од интернет продавницата на Еуролинк осигурување КУПЕТЕ ДОМИ КОМПЛЕТ полиса за вашиот дом.
 • Со внесување на кодот од купoнот на Grouper, цената на годишна полиса за станбено осигурување ДОМИ КОМПЛЕТ автоматски ќе биде намалена за 30%
 • Полисата за станбено осигурување ДОМИ КОМПЛЕТ се склучува преку интернет продавницата на Еуролинк осигурување со внесување на основните податоци за станбениот објект, сопственикот на објектот, адресата на објектот и со одбирање на соодветниот пакет на ризици: СТАНДАРД, КОМФОР или МЕГА.
 • Почеток на осигурувањето е 3 дена од денот на купување на полиса.
 • За вработените на Еуролинк и нивното потесно семејство не е дозволено купување на купонот на Grouper ниту за своја ниту за сметка на клиентите.
 • За соработниците на Еуролинк (брокери и застапници во осигурување) не е дозволено купување на купонот на Grouper ниту за своја ниту за сметка на клиентите.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.

Опис

ДОМИ КОМПЛЕТ е осигурување за вашиот дом со низа уникатни покритија овозможени единствено од Еуролинк осигурување.

Затоа, не испуштајте ја шансата да станете дел од нашето големо семејство на решителните кои умно ги чуваат највредните нешта во животот.

ДОМИ КОМПЛЕТ полисата ги вклучува следните ризици:

 • Пожар и други опасности
 • Провална кражба и разбојништво
 • Одговорност кон трети лица
 • Трошоци за нужно сместување
 • Стакло од кршење
 • Осигурување од незгода за членовите на семејството
 • Патничко осигурување на дел од членовите на семејството
 • Домашни миленици
 • Трошоци за нови документи и нови клучеви

Разгледајте ги пакетите СТАНДАРД, КОМФОР И МЕГА и одберете го пакетот што најдобро им одговара на Вашите потреби. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.