12 ја следат оваа компанија


Evening Primrose Oil (100 гел капсули)

1193 ден.

Шифра:

FL0036

Опис

  1. Масло од јаглика Овој производ во својот состав содржи незаситените масни киселина на маслото од јаглика... Дозирање: 1 гел капсула дневно со оброк Дозирања во пакување: 100 СОСТАВ 365 мг Цис-линоленска киселина, 45 мг Гама-линоленска киселина ВНИМАНИЕ! Незаситените масни киселини во маслото од јаглика се особено чувствителни на штетните ефекти на слободните радикали, па доколку употребувате повисоки дози на маслото од јаглика, се препорачува да земате и антиоксиданти! Пациенти со епилепсија не треба да го употребуваат овој производ! Лицата кои употребуваат лекови треба да се посоветуваат со лекар пре употреба на производот. Не се препорачува на бремени жени и доилки. Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.