92% попуст на онлајн курс за Event Design and Styling + сертификат од EventTrix во вредност од 7378 ден. (119 eur) по цена од 620 ден. (10 eur)

Цена

620 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

92%

Заштеда

6758 ден.

Купени: 5

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  info@eventtrix.com

Добивате

Онлајн курс за Event Design and Styling + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.12.2019 до 15.02.2020
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Event Design and Styling - Дизајнирање и стилизирање на настани
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели.  
 • Активирањето на курсот можете да го направите во рамките од една година по регистрацијата
 • По активацијата на курсот часовите потребно е да ги завршите во рамките од 60 последователни дена
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до EventTrix 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Не е потребно предзнаење или претходно искуство
 • За да започнете со курсот треба да го внесете горниот код од купонот (без #) на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на Email: info@eventtrix.com

Опис

Ослободете ја вашата креативност! Стилизиајте елегантни настани

Ако имате природен талент за стилизирање и дизајнирање, еден од најдобрите начини да ја искажете вашата креативност е преку дизајнирање и стилизирање на настани. Размислете – големо парче бело платно кое можете да го бојадисувате и да му придавате волшебни ефекти!

Можеби ќе ви изгледа премногу едноставно, па ќе сакате уште веднаш да се впуштите и започнете со стилизирање на елементите премногу рано. Во овој курс, првично усовршете ги вашите способности за дизајнирање на настани па подоцна впуштете се во проектите професионално и одговодно , кога веќе сте целосно подготвени да испланирање успешни настани.

Со курсот за дизајнирање на настани, ќе научите:

 • Како да концепирате индивидуален настан
 • Важноста во испитување на планот за уредување на просториите и употреба на софтвер за дизајн
 • Каде да барате инспирација
 • Како да ја преведете визијата на клиентот во практика
 • Како да го одберете вистинскиот дизајн и техники за декорација
 • Како да го направите стилизирањето лесно со стилизирање на нивоа

Дизајнираајте ги деталите

Додека креативноста е една од највизуелние и најзабавните елементи за планирање на настани, постои наука како се планира во детали секој евент. Ве носиме во типичните трендови за нудење на професионална услуга. Ви нудиме одговор на многу прашања, како:

 • Каков материјал можам да употребам за свадба?
 • Кои бои креираат какво чувство?
 • Колку детали е потребно да додадам?
 • Колку светла или темна да биде просторијата?
 • Кога да користам материјали за украсување на плафоните?
 • Кој начин на стилизирање е најдобар за различни видови на настани?

Стилизирање на настани придава огромна преднсот – можете да ги рекламирате вашите услуги со секоја услуга која ќе ја завшите. Привлечете мноштво нови клиенти со вашите експертски стилизирани проекти со вештини и знаење кои ќе ги стекнете од курсот.  Започнете со вашата нова, возбудлива кариера!

Овој курс е комплетно акредитиран од ICOES (Интернационалниот совет за Онлајн едукативни стандарди) WWW.ICOES.ORG

Повеќе за курсот и за модулите можете да видите тука.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.