88% попуст на онлајн курс за HR & Payroll Management + сертификат од EventTrix во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 744 ден. (12 eur)

Вредност

6138 ден.

Попуст

88%

Заштеда

5394 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 2

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  info@eventtrix.com

Добивате

Онлајн курс за HR & Payroll Management + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.02.2019 до 17.05.2019
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за HR & Payroll Management
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели.  
 • Активирањето на курсот можете да го направите во рамките од една година по регистрацијата
 • По активацијата на курсот часовите потребно е да ги завршите во рамките од 60 последователни дена
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до EventTrix 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online
 • Не е потребно предзнаење или претходно искуство
 • За да започнете со курсот треба да го внесете горниот код од купонот (без #) на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на Email: info@eventtrix.com
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Дали сте заинтересирани за нова и возбудлива кариера во доменот на Човечки Ресурси и менаџирање на платниот список?

На компаниите им е потребна личност која ќе им помогне да ги менаџира нивните вработени и да се грижи за менаџирање на платниот список. Безразлика дали сакате да ја започнете вашата прва кариера во вашиот живот, или едноставно барате промена во вашиот живот, компаниите имаат потреба од кандидати кои:

 • Знаат како да менаџираат со луѓе
 • Имаат итерперсонални вештини
 • Можат да менаџираат со парични средства
 • Ги разбираат даночните барања и рестрикции
 • Се одлични во справување со проблеми
 • Се детални и организирани

Секојдневно се отвараат нови работни позиции за човечки ресурси, а овој курс е одлична можност да го зголемите своето знаење во HR & Payroll Management. Со овој курс ќе научите:

 • Како да ја започнете вашата кариера
 • Терминологијата во самата индустрија и што таа значи
 • Како да вработите и унапредите нови вработени
 • Како да ги менаџирате вработените
 • Како да ги распределите бенефитите на вработените

Повеќе информации за курсот можете да прочитате тука.

 Овој курс е комплетно акредитиран од ICOES (Интернационалниот совет за Онлајн едукативни стандарди) WWW.ICOES.ORG

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.