Денови на eLearning! 96% попуст на онлајн курс за Event planner - Организатор на настани од EventTrix во вредност од 12 338 ден. (199 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Денови на eLearning! 96% попуст на онлајн курс за Event planner - Организатор на настани од EventTrix во вредност од 12 338 ден. (199 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Цена

496 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

12,338 ден.

Попуст

96%

Заштеда

11,842 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland Dublin, Ireland, 2

 • UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Oнлајн курс за Event planner - Организатор на настани

 • За успешно завршен курс се добива сертификат
 • Овој курс е комплетно акредитиран од ICOES (Интернационалниот совет за Онлајн едукативни стандарди) WWW.ICOES.ORG

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.08.2017 до 02.09.2017
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Event Planner - организатор на настани.
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели.  
 • Активирањето на курсот можете да го направите во рамките од една година по регистрацијата
 • По активацијата на курсот часовите потребно е да ги завршите во рамките од 60 последователни дена
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до EventTrix 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online
 • Не е потребно предзнаење или претходно искуство
 • За да започнете со курсот треба да го внесете горниот код од купонот (без #) на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на Email: [email protected]

Опис

Планирање и организација на настани е голема индустрија. Во секој сфера луѓето слават, прават промоции, забави, лансираат нови производи и услуги и се повеќе настани се организираат на глобално ниво, на професионален начин и со стил како никогаш до сега. Можностите за градење на ваков тип на кариера се неограничени. Со стекнување на потребните вештини вие ќе можете да:

 • Менаџирање на промоции на книги, отворање на нови продавници и лансирање на нови брендови
 • Организација на корпоративни и политички настани
 • Помош на добротворни организации да привлечат внимание преку голем настан
 • Да организирате музички, танцов, театров и филмски фестивал или спортски настан
 • Менаџирање и организација на помали интимни прослави како што се свадби, родендени и годишнини

Искористете ја оваа шанса да ја лансирате својата профитабилна кариера, кој ќе ви овозможи независнот, флексибилност, исполнетост и слобода. EventTrix ќе Ве подготви да бидете професионален организатор на настани од почеток. Преку овој курс ќе се насочите на:

 • Принципите на проект менаџментот и менаџментот на настани
 • Практични чекори за придобивање на клиенти и контакти
 • Менаџирање со трошоци, ресурси, простори и спонзори
 • Чекор по чекор водич за креаирање на детален временски распоред за организирање на деновите пред настанот како и денот на настанот
 • Општ следење на протокол (подготовка на покани, распоред на гости, дрес код)
 • Crisis менаџмент

Овој курс покрива 45 теми низ 7 модули и интерактивна платформа на учење со вклучени 16 видео туторијали.

 • Модул 1 – Што е менаџмент на настани
 • Модул 2 – Типови на настани
 • Модул 3 – Соработка со клиенти
 • Модул 4 – Чекори при планирање на настан
 • Модул 5 – Покани и дрес код
 • Модул 6 – Распоред на маси и бон тон
 • Модул 7 – Настанот

За подетален опис на модулите кликнете ТУКА

Со цел да ги погледнете примероците на видео туторијалите кликнете ТУКА

Овој курс е комплетно акредитиран од ICOES (Интернационалниот совет за Онлајн едукативни стандарди) WWW.ICOES.ORG

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ