96% попуст на онлајн курс за Party Planner - организирање на забави + сертификат од EventTrix + сертификат во вредност од 7378 ден. (119€) по цена од 496 ден. (8€)

Вредност

7378 ден.

Попуст

93%

Заштеда

6882 ден.

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  info@eventtrix.com

Добивате

Онлајн курс за организирање на забави - Party Planner + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.12.2019 до 15.02.2020
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за организирање на забави - Party Planner
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели.  
 • Активирањето на курсот можете да го направите во рамките од една година по регистрацијата
 • По активацијата на курсот часовите потребно е да ги завршите во рамките од 60 последователни дена
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до EventTrix 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Не е потребно предзнаење или претходно искуство
 • За да започнете со курсот треба да го внесете горниот код од купонот (без #) на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на Email: info@eventtrix.com

Опис

За голем број на луѓе, планирањето или организирањето на забави е голем стрес и поради тоа се одлучуваат да побараат помош од професионалец кој ќе им помогне. Планирање на забави е се повеќе растечка индустрија и пазарот има потрба од луѓе кои:

 • Сакаат да планираат забави
 • Знае како да работи со клиенти
 • Знае како да ги направи луѓето среќни
 • Сака да забавува
 • Е креативна и слободоумна личност
 • Предности и се организација и мулти таскинг

Доколку се препознавате, тогаш можеби сте на добар пат да се стекете со нова кариера. Овој курс е дизајниран да ви помогне вашите идеи и способности да ги претворите во бизнис за планирање забави.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

Овој курс е комплетно акредитиран од ICOES (Интернационалниот совет за Онлајн едукативни стандарди) WWW.ICOES.ORG

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.