96% попуст на онлајн курс за Party Planner - организирање на забави + сертификат од EventTrix + сертификат во вредност од 7378 ден. (119€) по цена од 496 ден. (8€)

Вредност

7378 ден.

Попуст

93%

Заштеда

6882 ден.

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  info@eventtrix.com

Добивате

Онлајн курс за организирање на забави - Party Planner + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.10.2019 до 30.10.2019
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за организирање на забави - Party Planner
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели.  
 • Активирањето на курсот можете да го направите во рамките од една година по регистрацијата
 • По активацијата на курсот часовите потребно е да ги завршите во рамките од 60 последователни дена
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до EventTrix 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Не е потребно предзнаење или претходно искуство
 • За да започнете со курсот треба да го внесете горниот код од купонот (без #) на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на Email: info@eventtrix.com

Опис

За голем број на луѓе, планирањето или организирањето на забави е голем стрес и поради тоа се одлучуваат да побараат помош од професионалец кој ќе им помогне. Планирање на забави е се повеќе растечка индустрија и пазарот има потрба од луѓе кои:

 • Сакаат да планираат забави
 • Знае како да работи со клиенти
 • Знае како да ги направи луѓето среќни
 • Сака да забавува
 • Е креативна и слободоумна личност
 • Предности и се организација и мулти таскинг

Доколку се препознавате, тогаш можеби сте на добар пат да се стекете со нова кариера. Овој курс е дизајниран да ви помогне вашите идеи и способности да ги претворите во бизнис за планирање забави.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

Овој курс е комплетно акредитиран од ICOES (Интернационалниот совет за Онлајн едукативни стандарди) WWW.ICOES.ORG

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.