Уживање и релаксација во Банско во Август и Септември! 30% попуст на едно ноќевање во сместување по избор: студио, еднособен или двособен апартман на база All Inclusive + користење на СПА центарот во Evergreen Apart Hotel & Spa

РАСПРОДАДЕНО

Уживање и релаксација во Банско во Август и Септември! 30% попуст на едно ноќевање во сместување по избор: студио, еднособен или двособен апартман на база All Inclusive + користење на СПА центарот во Evergreen Apart Hotel & Spa

Цена

1,313 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,876 ден.

Попуст

30%

Заштеда

563 ден.

Купени : 38

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно All Inclusive ноќевање во сместување и термин по избор:

Термин 03.08 - 02.09.2018:

 • Еднособен апартман за 2-4 лица, цена: 2084 ден. (34 eur.) 1459 ден. (24 eur.)

Термин 03.09 - 30.09.2018:

 • Еднособен апартман за 2-4 лица, цена: 1876 ден. (30 eur.) 1313 ден. (21 eur.)

Во понудата е вклучено:

 • Едно ноќевање на база All Inclusive
 • Користење на спа центарот (внатрешен базен, џакузи, Релакс зона со сауна и парна бања)
 • Бесплатно користење на паркинг простор
 • Хотелско осигурување и туристичка такса

*Понудата не е валидна за период од 20.08 - 26.08.2018 год. поради исполнетост на сместувачките капацитети


Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.08.2018 до 02.09.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е при максимална исполнетост на капацитетот: Студио (2+1), Еднособен апартман (2+2), Двособен апартман (4+2)
 • Понудата не е валидна за период од 20.08 - 26.08.2018 год. поради исполнетост на сместувачките капацитети
 • За дете до 2.99 години - сместувањето е бесплатно на база All Inclusive
 • Доплати:
 • За дете до 3 - 11,99 години се доплаќа 50% од цената на купонот, за сместување на дополнителен кревет на база All Inclusive
 • За дете над 12 години и трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 80% од цената на купонот, за сместување на дополнителен кревет на база All Inclusive
 • Еден возрасен + едно дете од 3 - 11,99 години - плаќаат 2 редовни легла, по цена на купон
 • Подземен паркинг со видео-надзор - 3 eur. на вечер (oграничен брoj на места)
 • Најмување на бањарка - 3 eur. за парче за целиот престој.
 • Наем на дополнителна крпа - 1 eur. за парче за целиот престој.
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите ваучерот до предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

All Inclusive програма:

 • 08:00 - 10:00 часот - Појадок на шведска маса или сет мени + неограничена конзумација на кафе, млеко, чај, сок и минерална вода
 • 12:30 - 14:00 часот - Ручек на шведска маса или сет мени + неограничена конзумација на бугарски алкохолни пијалоци (ракија, водка, мастика), црвено и бело наливно вино и пиво на точење + безалкохолни пијалоци (кафе, млеко, чај, сок и минерална вода)
 • 16:00 - 17:00 часот - Ужина Колачи и соленки + неогранилена консумација на локални бугарски алкохолни пијалоци (ракија, водка, мастика, мента) црвено и бело наливно вино и пиво на точење
 • 19:00 - 21:00 часот - Вечера на шведска маса или сет мени + неограничена конзумација на бугарски алкохолни пијалоци (ракија, водка, мастика), црвено и бело наливно вино и пиво на точење + безалкохолни пијалоци (кафе, млеко, чај, сок и минерална вода)

*Пијалоците во програмата All Inclusive се служат само во ресторанот

**При помалку од 20 луѓе, програмата се изведува на сет мени. Сите порции вон All Inclusive менито се доплаќаат дополнително

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ