Уживање во Банско во Август и Септември! До 35% попуст на едно ноќевање во сместување во еднособен апартман на база All Inclusive + користење на СПА центарот во Evergreen Apart Hotel & Spa во вредност од 2084 ден. (34 eur) по цена од 1364 (22 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Уживање во Банско во Август и Септември! До 35% попуст на едно ноќевање во сместување во еднособен апартман на база All Inclusive + користење на СПА центарот во Evergreen Apart Hotel & Spa во вредност од 2084 ден. (34 eur) по цена од 1364 (22 eur)

Цена

1,364 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,084 ден..

Попуст

35%

Заштеда

720 ден..

Купени : 66

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

  • Едно ноќевање на база All Inclusive во еднособен апартман за 2-4 лица
  • Користење на спа центарот (внатрешен базен, џакузи, Релакс зона со сауна и парна бања)
  • Бесплатно користење на паркинг простор
  • Хотелско осигурување и туристичка такса

*Понудата не е валидна за период од 20.08 - 26.08.2018 год. поради исполнетост на сместувачките капацитети


Услови

  • Купонот може да се искористи од 14.08.2018 до 29.09.2018
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања!
  • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
  • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
  • Сместувањето е при максимална исполнетост на капацитетот: Студио (2+1), Еднособен апартман (2+2), Двособен апартман (4+2)
  • Понудата не е валидна за период од 20.08 - 26.08.2018 год. поради исполнетост на сместувачките капацитети
  • За дете до 2.99 години - сместувањето е бесплатно на база All Inclusive
  • Доплати:
  • За прво дете од 3 - 11,99 години со двајца возрасни, сместувањето е бесплатно на база All Inclusive
  • За второ дете до 3 - 11,99 години се доплаќа 50% од цената на купонот, за сместување на дополнителен кревет на база All Inclusive
  • За дете над 12 години и трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 80% од цената на купонот, за сместување на дополнителен кревет на база All Inclusive
  • Еден возрасен + едно дете од 3 - 11,99 години - плаќаат 2 редовни легла, по цена на купон
  • Подземен паркинг со видео-надзор - 3 eur. на вечер (oграничен брoj на места)
  • Најмување на бањарка - 3 eur. за парче за целиот престој.
  • Наем на дополнителна крпа - 1 eur. за парче за целиот престој.
  • Сите доплати се вршат директно во хотелот
  • Превозот не е вклучен во понудата
  • Доколку не го искористите ваучерот до предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

All Inclusive програма:

  • 08:00 - 10:00 часот - Појадок на шведска маса или сет мени + неограничена конзумација на кафе, млеко, чај, сок и минерална вода
  • 12:30 - 14:00 часот - Ручек на шведска маса или сет мени + неограничена конзумација на бугарски алкохолни пијалоци (ракија, водка, мастика), црвено и бело наливно вино и пиво на точење + безалкохолни пијалоци (кафе, млеко, чај, сок и минерална вода)
  • 16:00 - 17:00 часот - Ужина Колачи и соленки + неогранилена консумација на локални бугарски алкохолни пијалоци (ракија, водка, мастика, мента) црвено и бело наливно вино и пиво на точење
  • 19:00 - 21:00 часот - Вечера на шведска маса или сет мени + неограничена конзумација на бугарски алкохолни пијалоци (ракија, водка, мастика), црвено и бело наливно вино и пиво на точење + безалкохолни пијалоци (кафе, млеко, чај, сок и минерална вода)

*Пијалоците во програмата All Inclusive се служат само во ресторанот

**При помалку од 20 луѓе, програмата се изведува на сет мени. Сите порции вон All Inclusive менито се доплаќаат дополнително

  • RO: Ноќевање
  • BB: Ноќевање со појадок
  • HB: Ноќевање со појадок и вечера
  • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
  • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ