Уживање во Банско (21.06 - 15.09.2019)! 44% попуст на едно ноќевање во сместување во еднособен апартман на база All Inclusive Light + користење на СПА центарот во Evergreen Apart Hotel & Spa во вредност од 2790 ден. (45 eur) по цена од 1550 (25 eur)

Вредност

2790 ден.

Попуст

44%

Заштеда

1240 ден.

Купени: 107

 • Evergreen Aparthotel & Spa, ул. „Валевица, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  + 359 889 530 306

  sales@evergreen-bansko.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Едно ноќевање на база All Inclusive во еднособен апартман со тераса + дете до 12 години Бесплатно
 • Користење на спа центарот (внатрешен базен, џакузи, Релакс зона со сауна и парна бања)
 • Бесплатно користење на паркинг простор
 • Хотелско осигурување и туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.06.2019 до 15.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е при максимална исполнетост на капацитетот: Студио (2+1), Еднособен апартман (2+2), Двособен апартман (4+2)
 • За период од 06.08 - 10.08.2019 год. се доплаќа 3 еур. од вечер за возрасен 
 • За дете до 12 години - сместувањето е бесплатно на база All Inclusive Light
 • Доплати:
 • За прво дете од 3 - 11,99 години со двајца возрасни, сместувањето е бесплатно на база All Inclusive
 • За второ, трето дете до 3 - 11,99 години се доплаќа 12 eur. на дополнителен кревет на база All Inclusive
 • За дете над 12 години и трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 18 eur од цената на купонот, за сместување на дополнителен кревет на база All Inclusive
 • Еден возрасен + едно дете од 3 - 11,99 години - плаќаат 2 редовни легла, по цена на купон
 • Подземен паркинг со видео-надзор - 3 eur. на вечер (oграничен брoj на места)
 • Најмување на бањарка - 3 eur. за парче за целиот престој.
 • Наем на дополнителна крпа - 1 eur. за парче за целиот престој.
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите ваучерот до предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

All Inclusive Light програма:

 • 08:00 - 10:00 часот - Појадок на шведска маса или сет мени + неограничена конзумација на кафе, млеко, чај, сок и минерална вода
 • 12:30 - 13:30 часот - Ручек на шведска маса или сет мени + неограничена конзумација на бугарски алкохолни пијалоци (ракија, водка, мастика), црвено и бело наливно вино и пиво на точење + безалкохолни пијалоци (кафе, млеко, чај, сок и минерална вода)
 • 16:00 - 17:00 часот - Ужина Колачи и соленки + неогранилена консумација на локални бугарски алкохолни пијалоци (ракија, водка, мастика, мента) црвено и бело наливно вино и пиво на точење
 • 19:30 - 21:00 часот - Вечера на шведска маса или сет мени + неограничена конзумација на бугарски алкохолни пијалоци (ракија, водка, мастика), црвено и бело наливно вино и пиво на точење + безалкохолни пијалоци (кафе, млеко, чај, сок и минерална вода)

*Пијалоците во програмата All Inclusive се служат само во ресторанот

**При помалку од 20 луѓе, програмата се изведува на сет мени. Сите порции вон All Inclusive менито се доплаќаат дополнително

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.