63% попуст на топено сирење во фурна со пелате сос + фурнарини или порција пилешки прсти во Every Day Lounge Bar во вредност од 268 ден. по цена од 99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

63% попуст на топено сирење во фурна со пелате сос + фурнарини или порција пилешки прсти во Every Day Lounge Bar во вредност од 268 ден. по цена од 99 ден.

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

268 ден.

Попуст

63%

Заштеда

169 ден.

Купени : 1354

 • Новопроектирана бб, (бизнис центар Synergy) Аеродром Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2457 788, 072 277 222

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

 • Топено сирење во фурна со пелате сос + фурнарини или
 • Порција пилешки прсти

Зделка од Недела на Храна: 25% попуст на проција помфрит (доплата во ресторанот)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.08.2014 до 23.09.2014
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • 1 лице може да купи повеќе купони.
 • Купонот важи за во ресторанот (не важи "за носење").
 • Пожелна е претходна резервација за над 5 купони.

Опис

Уживајте во пријатната атмосфера на Every Day Lounge Bar во друштво со вашите пријатели. Ресторанот се наоѓа во ново-отворениот бизнис центар Меги, во општина Аеродром. Ќе имате можност да поминете пријатни мигови во прекрасниот амбиент на ресторанот или на покриената тераса на самата река Вардар. Самиот бар располага со сопствен паркинг простор и со сопствено детско катче.  Уживајте со вашето омилено кафе или пак доколку сте гладни, вкусете дел од нашата понуда на пица и паста. И нормално, засладете го вашиот престој со некој од нашите широко познати десерти.

EVERY DAY- For the moments that count.

Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето! Каква лага е ова!!!!!!! Бевме денес околу 20:30 и дечкото ни рече дека е задолжителен печатен купон!!! Фино лепо не врати и покрај тоа што му реков дека пишува - не е задолжително печатење. Наводно немале скенер за да го прочитаат купонот. Ама самите купони имаат единствени кодови! Нека си проверат во список дали се искористени и нека не услужат! Мене не ме интересира дали имаат скенер или немаат, ако тука пишува дека може електронски купон, значи дека таа услуга и треба да ја овозможат. Еднаш ме ни дадоа топено сирење со растителен кашкавал, по реакција кај Групер добивме ваучер од 500 денари, услугата беше сосема коректна. Втор пат не вратија иако си резервиравме маса, бидејќи веројатно од зафатеност дечкото заборавил дека сум резервирала (а веројатно треба да забележуваат) Овој е трет пат, е овој пат не знам дали нешто може да ја поправи оваа црна дамка. Во моментов 136 купени ваучери, ако сите ги вратите, алал да ви е. Од денес, од мене секаде негативно мислење и негативни критики во иднина! Слободно почастете се со моите ваучери и онака не ви вредат ни 1 денар кога услугата ви е НУЛА!

Член на Grouper од: 26-01-2011

Си го решив проблемот, со другарче што работи таму! Ги информирал дечките дека може и од телефон да се покаже, веројатно нема случајно да заборават пак. Позз до Мане.

Член на Grouper од: 26-01-2011

Јас пак имам сосема солидно искуство од една предходна зделка за топено сирење во истиот ресторан. Не се најавивме предходно и немаше никаков проблем. Секогаш си ги печатам купоните па така и тогаш. Пријатна атмосфера, обилни порции и одлична услуга. Купувам пак обавезно.

Член на Grouper од: 05-08-2013
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ