City Mall - Late Night Shopping! Препуштете се на слатката страна од животот! Купон од 19 ден. со кој добивате 15% попуст на целиот рефусен асортиман во АД Европа

Купени: 18

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  0000

  evropa@evropa.com.mk

Добивате

Купон од 19 ден. со кој добивате 15% попуст на целиот рефусен асортиман, дел од асортиманот вклучува:

 • мини банана
 • ексклузивен локум
 • чоколокум
 • рум штангла
 • ексклузвини чоколади
 • чоко желе зајко
 • шери десерт
 • минти 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.07.2019 до 07.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Промоцијата важи единствено за продавницата во City Mall од 05.07-07.07.2019
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата во City Mall, а попустот се добива единствено со овој купон
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Веројатно доволно е да се каже дека успешно функционира на пазарот од 1882 година, за да знаете дека станува збор за Европа. Нашата #ФабрикаЗаЗадоволства остави белег на голем број генерации и тоа признание гордо го носиме веќе 135 години! Европа е најстарата компанија во кондиторската индустрија на Балканот, пренесувајќи го искуството и зголемувајќи го квалитетот низ повеќе генерации.
Европа своите почетоци ги започнува како занаетчиска работилница за производство на бонбони, локум и други производи од шеќер. Во тоа време опремата во работилницата е многу скромна - неколку бакарни казани за производство на смеса за бонбони и варење на локум. До работилницата имало продавница во која се продавале производите и слатко во тегли. За разлика од тогаш, денес таа е модернизирана фабрика за чоколади, вафли и бонбони која е горда на своите достигнувања, a за непогрешливиот квалитет на производите, доволно говорат сертификатите за исполнување на потребните стандарди.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.