51% попуст на компјутерско центрирање на преден трап и управувач и проверка на пневматици + подарок дополнување на течност за стакло од Европа Гуми во вредност од 1000 ден. по цена од 490 ден.

Цена

490 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

51%

Заштеда

510 ден.

Преостанато време

Купени: 16

 • ул. Борис Трајковски бр.18

  Одведи ме таму

  02 2720 022

  info@evropagumi.com.mk

Добивате

 • Компјутерско центрирање на преден трап
 • Центрирање на управувач
 • Проверка на пневматици
 • Подесување на траг, затур и нагиб

*Добивате гратис дополнување на течност за стакло
*Со купонот добивате 35% попуст на летни гуми

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.07.2020 до 30.09.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

За компанијата

„Европа Гуми“ се занимава со трговија и сервисирање на пневматици уште од 2001 година. Главен и најзначаен бренд кој 11 години го претставуваат кај нас е холандскиот производител VREDESTEIN.Гуми со 60 годишна традиција,искуство и огромно реноме зад себе, единствена гума која го носи потписот на големиот дизајнер GIUGIARO. За брза и комплетна услуга изберете ги искусните професионалци од Европа Гуми.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.