11 ја следат оваа компанија


- 20%

EVVIVA Столна ламба

2800 ден.

2240 ден.

Шифра:

3943

Опис

 • Материјал:Метал
 • Димензија:(база) Ш:13цм В:29цм

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 денари
 • За нарачки под 1500 денари се доплаќа 139 денари
 • Време потребно за достава: 3- 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 02 309 0778
 • Види ја продавницата на "Lusso Home Boutique" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Lusso Home Boutique"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Ринелса како копмпанија со повеќе од 20 годишно искуство на пазарот посветено работи,создава квалитет и ги задоволува потребите на секое домаќинство. Наша примарна цел беше пазарот за широка потрошувачка каде пратејќи ги најновите трендови на нашите купувачи им ги направивме достапни најквалитетните и водечки европски брендови.

Инспирирани од Вас, со огромна амбиција и желба за на сите урбани купувачи, гурмани и познавачи со префинет вкус ви понудиме едно малку поинакво искуство, се роди ЛУССО, продавница која веќе 3 години се грижи за вашата кујна и дом. Како добри познавачи и големи љубители на стилски и луксузни парчиња за вас избравме водечки италијански и француски брендови кои се синоним за квалитет, дизајн и функционалност. Се водевме под идејата да бидеме оригинални и да понудиме производи кои се уникатни и различни од она што е веќе видено на пазарот, почнувајќи од најосновни алатки за подготовка на храна, атрактивни чинии и чаши и луксузни вински акцесоари се до уникатни и модерни декоративни украси. Посветеноста на нашиот тим и грижата за нашите потрошувачи,како и спремноста да во секое време се погрижат со своите идеи и совети за сите оние кои сакаат во својот дом добриот вкус, квалитет и модерен изглед да дојдат до израз, доведоа до стекнување на огромна доверба од страна на нашите купувачи и не сместија на самиот врв.

Lusso - Ново искуство во вашиот дом

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.