67% попуст на оnline курс за Microsoft Excel Complete Course 2019 од One Education во вредност од 1790 ден. (29 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Цена

599 ден.

Вредност

1790 ден.

Попуст

67%

Заштеда

1191 ден.

Преостанато време

Добивате

Оnline курс за Microsoft Excel Complete Course 2019

Услови

  • Купонот може да се искористи од 01.09.2021 до 27.12.2023
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
  • По успешно завршување на курсот може да доплатите за PDF или Hardcopy сертификат. PDF: £18.00 Hardcopy: £24.00.   
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Learn everything about Microsoft Excel from this one course which caters to Beginners, Intermediate and Advanced levels.

You will gain tremendous knowledge and skills on one of the world’s most widely used data visualising and analysing tool- Microsoft Excel. After this course, you will be able to create, analyse and visualise spreadsheets like a pro.

In the course, you will learn about the new features that Microsoft Excel 2019 brings. You will learn how to perform calculations, modify and format worksheets, how to print and manage workbooks, how to visualise and analyse data, how to work with multiple worksheets and workbooks, and so much more. This is a complete package that teaches you everything about MS Excel, from beginner level to advanced level.

Knowing how to work on MS Excel is an absolute necessity nowadays, almost every business in the world uses MS Excel and you will fall behind the competition if you do not know how to use MS Excel.

Enrol in this course today and become an expert in MS Excel, increase your job perspectives and earning potential.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.