85% попуст на online курс: Еxcel + дигитален сертификат од CursoHub во вредност од 4836 ден. (78 €) по цена од 744 ден. (12 €)

Цена

744 ден.

Вредност

4836 ден.

Попуст

85%

Заштеда

4092 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • 99 Wall Street #2588, New York, NY 10005, USA

  Одведи ме таму

  [email protected]

Добивате

Оnline курс: Еxcel + дигитален сертификат

 • 290 активности со вежби и видеа
 • Пристап до курсот: 6 месеци
 • Oснови на Excel
 • Вметнување на објекти
 • Управување со податоци, преглед на податоци
 • Создавање и употреба на формули во Excel

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.12.2022 до 21.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За активација на курсот, кодот од купонот потребно е да го пратите на [email protected] и во рок од 24 часа ќе имате пристап до курсот.
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.