22% попуст на EXIT HYUNDAI панична LED светилка во вредност од 900 ден. по цена од 699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

22% попуст на EXIT HYUNDAI панична LED светилка во вредност од 900 ден. по цена од 699 ден.

Цена

699 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

900 ден..

Попуст

22%

Заштеда

201 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

EXIT HYUNDAI панична LED светилка + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Детални карактеристики на производот:

EXIT HYUNDAY панична LED светилка

 • Модел: HY/EM/W/8032
 • Input Voltage(V): 220V-240V
 • Battery (V/Ah): 2 x 4V800mAh
 • LED:24
 • Време на полнење: 20 часа
 • Време на траење: 4 часа
 • IP:IP20
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.