Освежување на вашиот автомобил! 43% попуст на надворешно полирање на фарови со професионални средства Sonax + полимерна заштита + 1 година гаранција од авто перална Extreme Pro во вредност од 1500 ден. по цена од 850 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

43%

Заштеда

650 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1

 • ул.Христо Татарчев 1 бр.2а

  Одведи ме таму

  077 579 009

Добивате

 • Надворешно полирање на фарови со професионални средства Sonax
 • 1 години гаранција за полирање на фарови
 • Полимерна заштита на фарови

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.12.2018 до 30.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Extreme Pro ви нуди целосна нега на вашиот автомобил. Со осум годишно искуство во областа, покрај хемиско чистење, Extreme Pro нуди и клима фолии, полирање на возила и фарови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.