96% попуст на оnline курс за Eyeliner Permanent Makeup Masterclass + сертификат од Institute of Beauty & Makeup во вредност од 17 874 ден. (288 €) по цена од 786 ден. (13 €)

Цена

786 ден.

Вредност

17856 ден.

Попуст

96%

Заштеда

17070 ден.

Преостанато време

 • 35/37 Ludgate Hill, London, EC4M 7JN

  Одведи ме таму

  02039238705

  [email protected]

Добивате

Online курс за Eyeliner Permanent Makeup Masterclass + сертификат

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.03.2021 до 31.10.2023
 • За да започнете со курсот кликнете ТУКА
 • Внесете ги потребните информации во празните места
 • Внесете го вашиот Купон Код со опцијата Copy-paste во делот Voucher Code
 • Во делот Purchased Course Name пишете го точното име на курсот
 • Кликнете на копчето Submit и започнете со учење
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Life is not perfect, but eyeliners can be! Master the hacks of drawing perfect eyeliner and enjoy the power of makeup by enrolling in the exclusive [course_title] course.

The complete course offers a practical learning session on different permanent eyeliner applying techniques, followed by the globally renowned beauty experts. Besides, you will learn how to work with different eye shapes and accentuate your clients’ eyes. You will also gain the skills and expertise to work with style, tastes, and needs of each client to meet their demand and make them happy with your service.

Moreover, the course’s expert instructors will familiarise and train you on using various effective products and tools to get you confidence in creating stunning looks for any occasion, enhancing your excellency to an ultimate extent.

Подетално за курсот може да погледнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.