96% попуст на онлајн курс: EYFS Teaching + сертификат од The Teachers Training во вредност од 16 000 ден. (258 €) по цена од 699 ден. (11 €)

Цена

699 ден.

Вредност

16000 ден.

Попуст

96%

Заштеда

15301 ден.

Преостанато време

Добивате

Oнлајн курс: EYFS Teaching + сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 22.04.2021 до 25.12.2023
  • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик 
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • Во предвидените полиња, внесете ги следните податоци: e-mail адреса, телефонски број и име на купениот курс
  • Во полето Voucher Code внесете го купон кодот и кликнете на копчето SUBMIT за да ја завршите регистрацијата
  • За дополнителни информации во врска со курсот обратете се на email: [email protected]
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Придонесете за целите на раното учење на децата и достигнете ги потребните вештини за да станете сертифицирани наставници во раните години со запишување на нашиот курс за настава EYFS.

Курсот има за цел да ви овозможи одличен увид во знаењето и вештините потребни за негување на децата низ клучна фаза од нивниот развој. Willе дознаете за различните техники на настава за да ги задржите децата мотивирани. На крајот на овој курс, ќе имате експертиза за работа со деца со посебни образовни потреби и ќе имате компетентност да продолжите со наградувачка кариера во раните години на наставата.


Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.