Разубавете ја собата на вашето дете! 27% попуст на детски стол (барбaрон) во виолетова боја + бесплатна достава од Ф Мебел во вредност од 4928 ден. по цена од 3609 ден.

img

Вредност

4928 ден.

Попуст

27%

Заштеда

1319 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат: 1

 • Јадранска Магистрала Скопје

  Одведи ме таму

  078 822 156

Добивате

Детски стол (барбaрон) + бесплатна достава

 • Материјал: штоф
 • Полнеж: гранулиран стиропор
 • Големина D - 100cm
 • Достапнa боја: Виолетова

*Потребно време за испорака 7-8 дена

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.01.2019 до 01.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • Потребно време за испорака 7 - 8 дена
 • По купување на купонот потребно е да ја исконтактирате компанијата на телефонскиот број 078 822 156, за да оставите информации за достава

Опис

Разубавете ја собата на вашето дете!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.