Разубавете ја собата на вашето дете! 27% попуст на детски стол (барбaрон) во виолетова боја + бесплатна достава од Ф Мебел во вредност од 4928 ден. по цена од 3609 ден.

Цена

3609 ден.

Вредност

4928 ден.

Попуст

27%

Заштеда

1319 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Јадранска Магистрала Скопје

  Одведи ме таму

  078 822 156

Добивате

Детски стол (барбaрон) + бесплатна достава

 • Материјал: штоф
 • Полнеж: гранулиран стиропор
 • Големина D - 100cm
 • Достапнa боја: Виолетова

*Потребно време за испорака 7-8 дена

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.09.2019 до 15.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • Потребно време за испорака 7 - 8 дена
 • По купување на купонот потребно е да ја исконтактирате компанијата на телефонскиот број 078 822 156, за да оставите информации за достава

Опис

Разубавете ја собата на вашето дете!

Детали за испорака

 • Доколку сакате производот да ви се достави јавете се на компанијата на 078 215 921 со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број 
 • Доставата е бесплатна за Скопје, за другите градови се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.