97% попуст на оnline Facial Certificate курс + сертификат од Institute of Beauty & Makeup во вредност од 17 874 ден. (288 €) по цена од 643 ден. (10 €)

Цена

643 ден.

Вредност

17856 ден.

Попуст

96%

Заштеда

17213 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • 35/37 Ludgate Hill, London, EC4M 7JN

  Одведи ме таму

  02039238705

  [email protected]

Добивате

Online Facial Certificate курс + сертификат

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.03.2021 до 31.10.2023
 • За да започнете со курсот кликнете ТУКА
 • Внесете ги потребните информации во празните места
 • Внесете го вашиот Купон Код со опцијата Copy-paste во делот Voucher Code
 • Во делот Purchased Course Name пишете го точното име на курсот
 • Кликнете на копчето Submit и започнете со учење
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Do you want to know the secrets to a glowing, healthy complexion? Nowadays, men and women are taking more and more care of their skin, enjoying the many benefits that facials bring. In this step-by-step training course, you will learn the steps to giving the perfect facial, as well as gain an in-depth understanding of skin anatomy, diseases and treatments.

Not only will you gain the core industry skills to work in beauty salons, spas and clients’ homes, but you will also have a better understanding of your skin and how to care for it. You will be able to give expert advice to clients of all ages and skin types on their skincare routines.

This training programme provides full accreditation and has no specific entry requirements. Enrol in this complete facial bundle course today and gain a range of skills required to become an expert facialist, beautician or dermatologist!

Подетално за курсот може да погледнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.