53 ја следат оваа компанија


Фаќалки за салата 2 во 1 во боја по избор

100 ден.

20 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

300000000818

Опис

  • Материјал: PVC
  • Може да се мијат во машина за садови
  • Може да се користат одвоено секоја посебно, или во пар како фаќалка
  • Идеални за сервирање на секаков вид салати 
  • Безбедни за користење 
  • Специјално дизајнирани за да ги соберат и најситните делови при сервирање
  • Должина: 28 cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.