За витко и затегнато тело! 35% попуст на месечна членарина за пилатес во термин и локација по избор во Fame Fit Pilates Studio

Цена од

650 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

35%

Заштеда

350 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 30 | Остануваат: 2

 • ул. Томе Арсовски бр.5, Црниче (спроти влезот на Св. Петка)

  Одведи ме таму

  077 761 777

Добивате

Опции на понудата:

Локација Аеродром (вторник и четврток од 18ч.) - Распродадено 1,000 ден. 650 ден.
Локација Капиштец (вторник и четврток од 19ч.) - Распродадено 1,000 ден. 650 ден.
Локација Црниче (вторник и четврток од 18ч.) - Распродадено 1,000 ден. 650 ден.
Локација Црниче (понеделник и среда од 09:30ч.) 1,000 ден. 650 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.10.2019 до 15.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за нови членови

Опис

Различен пилатес кој отскокнува од стандардните рамки. Вежбате со поголем интензитет и динамика, калориите побрзо согоруваат, а вашето тело се подмладува и е исполнето со енергија.

Пилатес е еден ефикасен а воедно лесен тренинг, кој ви нуди можност да го зајакнете и оформите своето тело, како и да го истегнете и опуштите. Со пилатесот за многу кратко време можете да ги поправите неправилностите во одржувањето и да станете целосно свесни за своето тело!

Карактеристично е што за краток период има видлив успех, можност за максимално опуштање и природно длабоко дишење, кое е составен дел за ова вежбање. Со вежбањето пилатес правите две работи истовремено, не само што го оформувате и затегнувате своето тело туку истовремено учите да го набљудувате и да станете свесни за него.

Награда за вашиот труд ќе биде тоа што многу брзо ќе воспоставите состојба на потполна опуштеност. Вашиот дух треба да искуси нешто сосема ново што ќе и пријави на душата хармонија и уживање со новата позитивна енергија каква сеуште не сте почувствувале.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.