Најдобар изглед на вашата коса! До 84% попуст на третман по избор: фарбање + фенирање или фарбање на корен со хијалуронски третман + фенирање во Mona City Fashion

РАСПРОДАДЕНО

Најдобар изглед на вашата коса! До 84% попуст на третман по избор: фарбање + фенирање или фарбање на корен со хијалуронски третман + фенирање во Mona City Fashion

Цена

190 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

950 ден.

Попуст

80%

Заштеда

760 ден.

Купени : 18

 • ул Партизански одреди бр. 8 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 078 270 932

 • monacity.fashion@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб: 09:00 - 20:00

Добивате

Третман по избор:

 • Фарбање + фенирање, цена: 950 ден. 190 ден.
 • Фарбање на корен со хијалуронски третман + фенирање, цена: 950 ден. 490 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.09.2018 до 03.11.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Дозволете на професионалниот тим да се погрижи за вашиот изгледа и вашата коса со најдобрите произоводи на пазарот! 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ